Pejabat Pengarah

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Mahzan Bin Teh

Pengarah

03-26134300

03-26928501

mahzant@mara.gov.my

Suhanah Bt Md. Zainal

Setiausaha Pejabat

03-26134301

03-26928501

suhana@mara.gov.my

Cawangan Khidmat Pengurusan

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Maihan Bt Abdullah

Penolong Pengarah

03-26132096

03-26911310

maihan@mara.gov.my

Harris Bin Abdul Ghani

Pen. Peg. Ehwal Ekonomi

03-26132096

03-26911310

harris@mara.gov.my

Jamilah Bt Sharif

Pen. Peg. Tadbir (K)

03-26134626

03-26911310

jamilah@mara.gov.my

Muhammad Al Fateh Bin Mohd Idrus

Pen. Peg. Tadbir

03-26134594

03-26911310

alfateh@mara.gov.my

Zulkhazri Bin Jamei

Pemb. Tadbir (P/O) K

03-26134586

03-26911310

zulkhazri.jamei@mara.gov.my

Daniel Al Iqram Bin Udin

 Pemb. Tadbir (Kew) 

 03-26134585

 03-26911310

aliqram@mara.gov.my

Izzuraini Bt Che Hasin

Pemb. Tadbir (Kew)

03-26134693

03-26911310

izzuraini@mara.gov.my

Rosimah Bt Hamid

 Pemb. Tadbir (P/O) K - KUP

 03-26134587

 03-26911310

rosimah@mara.gov.my

Arbaiyah Bt Kamaruddin

Pemb. Tadbir (P/O)

03-26139085

03-26911310

arbaiyah@mara.gov.my

Siti Fatimah Bt. Yunus Mualaf @Yunus

Pemb. Tadbir (P/O)

03-26135026

03-26911310

sfatimahy@mara.gov.my

Salman Bin Zakaria

 Pemb. Operasi

 03-26134662

 03-26911310

salman@mara.gov.my

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Mardiana Bt Marani

Timbalan Pengarah II

03-26134591

03-26911310

mardianam@mara.gov.my

Rosani Bt Jusoh

Ketua Penolong Pengarah

03-26134592

03-26911310

rosani@mara.gov.my

Raihan Bt Haji Ishak

Penolong Pengarah

03-26134593

03-26911310

raihan@mara.gov.my

Siti Aishah Bt Bakar

Penolong Pengarah

03-26134604

03-26911310

saishahb@mara.gov.my

Ahmad Jasni Bin Ismail

Pen. Peg. Lat. Vokasional (K)

03-26134596

03-26911310

ajasni@mara.gov.my

Nor Azhan Bin Abdul Halim

Pen. Peg. Lat. Vokasional (K)

03-26134635

03-

azhan.halim@mara.gov.my

Fauzilah Bt Ismail

Pen. Peg. Lat. Vokasional

03-26134598

03-26911310

fauzilah@mara.gov.my

Rohaizat Bin Ab Ghani

Pen. Pegawai Tadbir (K)

03-26134599

03-26911310

rohaizat@mara.gov.my

Ahmad Nizam Bin Mohamad Tahir

Pen. Peg. Lat. Vokasional

03-26134822

03-26911310

anizam@mara.gov.my

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Kamarul Nazim Bin Abu Bakar

Timbalan Pengarah II

03-26134603

03-26914510

kamarul@mara.gov.my

Nurhaniza Bt Mokhtar

Ketua Penolong Pengarah

03-26134704

03-26914510

nurhaniza@mara.gov.my

Anidah Bt Hussin

Penolong Pengarah

03-26134651

03-26914510

anidah@mara.gov.my

Aida Bt Zakariah

Penolong Pengarah

03-26134581

03-26914510

aida@mara.gov.my

Arinawati Binti Ali

Pen. Peg. Ehwal Ekonomi (K) 03-26134583 03-26914510

arinawati@mara.gov.my

Roshidah Bt Jaafar Pen. Pegawai Tadbir 03-26134611 03-26914510

roshidah@mara.gov.my

Norizam Bin Abu Hassan Pen. Pegawai Tadbir 03-26134342 03-26914510 norizam@mara.gov.my
Normahani Bt Abd Ghani Pembantu Tadbir (P/O) 03-26134589 03-26914510 normahani@mara.gov.my
Maheran Bt Ishak Pembantu Tadbir (P/O) 03-26134614 03-26914510 maheran@mara.gov.my

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Halizah bt Mohd Taha

Penolong Pengarah 

03-26132554

03-26911310

halizahmt@mara.gov.my

Cawangan Perhubungan Luar Dan Antarabangsa

Nama

Jawatan

Telefon

Fax

Email

Khairul Hisham Bin Abd Kadar

Timbalan Pengarah I

03-26134664

03-26947322

khairul.kadar@mara.gov.my

Norashiren Bt Che Ahmad

Pembantu Setiusaha Pejabat

03-26134580

03-26911310

norashiren@mara.gov.my

Mohd Syukri Bin Abdullah

Timbalan Pengarah II

03-26134671

03-26911310

msyukri@mara.gov.my

Siti Harlina Bt Mohamed Husin

Ketua Penolong Pengarah

03-26134665

03-26947322

sharlina@mara.gov.my

Shahril Bin Noh

Ketua Penolong Pengarah

03-26135020

03-26947322

shahriln@mara.gov.my

Muhammad Ihfan B. Suparman

Penolong Pengarah

03-26134380

03-26947322

ihfan@mara.gov.my

Hazuin Akhmar Bt Mohd Yusof

Penolong Pengarah

03-26135024

03-26947322

hazuin@mara.gov.my

Muhammad Khusaini B. Abd Ghani

Penolong Pengarah

03-26134672

03-26947322

mkhusaini@mara.gov.my

Shakiwan B. Shabri

Penolong Pengarah

03-26134381

03-26947322

shakiwan@mara.gov.my

Mohd Iqbal Bin Mohd Saidi

Penolong Pengarah

03-26134369

03-26947322

miqbal@mara.gov.my

Muhammad Rafee B. Mahat

Pen. Peg. Latihan Vokasional (K)

03-26134673

03-26947322

mrafee@mara.gov.my

Zaihasra bt Zahari

Pen. Peg. Ehwal Ekonomi

03-26134612

03-26947322

zaihasra@mara.gov.my

Nor Fara Bt Ismail

Pen. Peg. Ehwal Ekonomi

03-26134668

03-26947322

norfara@mara.gov.my

Nor Hisham Bin Dali

Pen. Peg. Lat. Vokasional (K)

03-26134677

03-26947322

norhisham@mara.gov.my

Mohamad Hanif B. Mohamed Rosly

Pen. Peg. Lat. Vokasional

03-26134295

03-26947322

hanif.rosly@mara.gov.my

Amizal@Mohd Amizal B. Abdullah

Pen. Peg. Lat. Vokasional

03-26134666

03-26947322

amizal.abdullah@mara.gov.my

Cawangan Pengajian
Cawangan Perolehan Selenggaraan Alatan
Cawangan Penyelidikan Dan Pembangunan
Cawangan Projek dan Selenggaraan
Cawangan Pembangunan Sistem Maklumat & Media

HUBUNGI KAMI

Bahagian Kemahiran & Teknikal MARA, Tingkat 21, Ibu Pejabat MARA 21, Jalan MARA 50609 Kuala Lumpur

SSL Cert

HAKCIPTA TERPELIHARA © 2018 BAHAGIAN KEMAHIRAN & TEKNIKAL MARA

Search